– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Гостел Dom športu, Ґаланта

?? %
+421 317 802 564, +421 317 802 019, mob. +421 910 936 903 sszgalanta@gmail.com
Гостел Dom športu [Збільшити - нове вікно]
40 0
Розміщення: V Galante, hneď vedľa termálneho akvaparku Galandia a mnoha športovísk (futbalové ihrisko FC Slovan Galanta, Športcentrum Arkádia atď.). Autobusová zastávka Galanta, štadión 50 m.
Житло: Turistická ubytovňa s kapacitou 40 lôžok. Izby sú 2-, 3-, 4- a 5-posteľové, so spoločným soc. zariadením. K dispozícii je aj apartmán s 1-, 2- a 3-posteľovou izbou a vlastnou kúpeľňou. Bezplatné WiFi. V areáli sú návštevníkom k dispozícii aj futbalový štadión (trávnatá plocha aj ihrisko s umelou trávou 3. generácie), športová hala (futbal, hádzaná, 4 kurty na bedminton, 250 miest na sedenie pre divákov), kolkáreň, stolný tenis, sauna, posilovňa. Počas športových akcií je otvorený aj bufet. Ubytovňa je v správe mestkej organizácie, ktorá prevádzkuje všetky športoviská v Galante.
Ціна: Celoročne: izby 7,50 EUR/os/noc (iba 1 osoba na izbe alebo iba na 1 noc 11,62 EUR/os/noc), apartmán 9,96 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku aj posteľnej bielizne) a platné pri ubytovaní min. 2 osôb na min. 2 noci. Спеціальна пропозиція для клієнтів з сайту Проживання.net (LevneUbytovani.net)!
Адрес: Turistická ubytovňa Dom športu, Správa športových zariadení Mesta Galanta, ulica kpt. Nálepku 1575/37, 924 01 Galanta. Prevádzka: Štefan Varga.
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

В даний час немає ніякої думки про це житло.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Гостел Dom športu, Ґаланта
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...