– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Mobilheim Na Samotě, Slavníč

?? %

Mobilheim Na Samotě (535 м), Slavníč

mob. +420 607 031 298 p.hruby-tzb@seznam.cz
Mobilheim Na Samotě [Збільшити - нове вікно]
6 0
Розміщення: Mezi obcemi Slavníč a Skorkov na Vysočině, na břehu Skorkovského rybníka v areálu bývalého Kletečkova mlýna a pily, na klidné samotě, avšak jen 6 km od sjezdu z dálnice D1. Autobus ve vsi Slavníč 1,2 km, vlaková zastávka 1,3 km. V městysi Herálec (2 km) obchod, hostinec i hotelový resort.
Житло: Mobilní dům (mobilheim 10x3 m) s apartmánem pro 6 osob, se zakrytou terasou, v zahradě bývalého mlýna. Pro větší skupinu možnost přistavení vlastních stanů na zahradě. V apartmánu jsou 2 pokoje (4 lůžka + 2 přistýlky), vybavená kuchyňka (el. trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí), TV, elektrický krb a sociální zařízení. Bezplatné WiFi. Krytá terasa (pergola) 3x3 m s příjemným posezením a možností grilování. Možnost domluvení snídaní, masáží, vyjížďky kočárem taženým koňmi po blízkém okolí i plavby na jachtě po přilehlém rybníku. Ubytování jen bez domácích mazlíčků. Ubytování je v provozu dle počasí cca v měsících 04-10.
Ціна: Celá sezóna: 1.815 Kč/apartmán/noc, min. 2 noci, v hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty. Další osoby ve stanu za příplatek. Parkování aut a motorek i nabíjení elektrokol zdarma. Ceny jsou konečné (včetně 10% DPH, energií i povlečení). Poplatek obci se nehradí.
Адрес: Ubytování Na Samotě - mobilní dům (mobilheim), Slavníč 37 (Kletečkův mlýn), 582 55 Slavníč u Herálce. Majitel a provozovatel: Pavel Hrubý.
Примітки: Платна реклама.
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

В даний час немає ніякої думки про це житло.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Mobilheim Na Samotě, Slavníč
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...