– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Ubytovanie Pravnáč, Liptovská Anna

?? %
+421 44 559 72 54, mob. +421 915 531 981 ubytovaniepravnac@gmail.com
Ubytovanie Pravnáč [Збільшити - нове вікно]
8 0
Розміщення: Na polosamote v krásnej prírode pod velikány Chočských vrchov, 100 m od cesty medzi obcami Bukovina a Liptovská Anna. Východisko turistických a cyklistických ciest priamo od chaty. Čereňová (vyhliadka) 3 km, Liptovský hrad 4 km. Liptovská Mara (kúpanie) 2,7 km. Aquapark Bešeňová 8,5 km.
Житло: Romantické ubytovanie v 2 apartmánoch s maximálnou kapacitou 8 osôb. V každom apartmáne sú 4 lôžka, TV, vlastná kúpeľňa a kompletne vybavený kuchynský kút. Veľká spoločenská miestnosť s krbom na rodinné či priateľské posedenia. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi. Pred chatou je altánok so sedením, ohnisko a gril. V lete sa môžete ochladiť v malom potôčiku priamo pri chate. V celej chate je bezplatné pripojenie na WIFI. Pokiaľ prídete na aute, pri chate je zadarmo parkovisko.
Ціна: Celoročne okrem Silvestra (3.1.-23.12.): 3 a viac nocí 50 EUR/apartmán/noc (tj. pri 4 osobách 12,50 EUR/os/noc), 2 noci 55 EUR/apartmán/noc, 1 noc 65 EUR/apartmán. Poplatok mestu 0,50 EUR/os/noc.
Адрес: Ubytovanie Pravnáč (Dom KPS Pravnáč), Liptovská Anna 77, 032 23 Liptovská Anna. Prevádzkovateľ: Komposesorát - Pozemkové spoločenstvo Liptovská Anna. Kontaktná osoba: Milan Allman.
Примітки: Платна реклама.
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

В даний час немає ніякої думки про це житло.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Ubytovanie Pravnáč, Liptovská Anna
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...