– хороше житло за розумну ціну –
Мова:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Пансіон Libuše, Мікулов

?? %

Пансіон Libuše (260 м), Мікулов

+420 519 512 497, mob. +420 723 715 533 ingdaniel@tiscali.cz
Пансіон Libuše [Збільшити - нове вікно]
16 0
Розміщення: V severní části Mikulova, poblíž žluté turistické značky vedoucí ze Svatého kopečku na Turold. Historické centrum Mikulova 600 m. Autobusová zastávka 200 m. Lom Janičův vrch (koupání) 1,2 km.
Житло: Penzion (ubytování v soukromí) v samostatné části rodinného domu se zahradou. V areálu je apartmán v patře domu se samostatným vchodem (ložnice se 4 lůžky + plně vybavená kuchyně se 2 lůžky), apartmán v domku v zahradě (ložnice s 5 lůžky) a pokoj v domku v zahradě (ložnice se 3 lůžky + obývák se 2 lůžky). V každé jednotce je vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC) a lednička. Zastřešená terasa s krbem, grilem a možností příjemného posezení u dobrého vína. Bezplatné parkování v uzamčeném dvoře. Zajistíme i úschovu kol v garáži a jejich zapůjčení.
Ціна: Celá sezóna: 350 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení a energií).
Адрес: Penzion Libuše, Pavlovská 471/83, 692 01 Mikulov. Provozovatelka: Mgr. Libuše Danielová.
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

Jura. (17. 9. 2022, 22.40)
Rád bych upozornil na NESERIOZNÍ JEDNÁNÍ provozovatelky penzionu Libuše paní Mgr. L. Danielové. Na stránkách https://www.levneubytovani.net/ubytovani/penzion-libuse-mikulov/ aktualizovaných 1.6.2021 jsem se dočetl, že: "Cena: Celá sezóna: 350 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení a energií)." Tuto cenu (350 Kč) mi také paní magistra telefonicky potvrdila! Na tomto základě jsem mailem poslal písemnou objednávku na ubytování pro 2 osoby na 22. - 29. října. Paní magistra mi další den mailem potvrdila objednávku na požadovaný termín s tím, že "Cena na osobu a noc je 450,- Kč ." V zápětí jsem se proti takto svévolně navýšené ceně ohradil. Paní magistra mi odepsala že webové stránky jsou dávno zastaralé, že neví, jestli tam někdo něco připsal a že MOJI OBJEDNÁVKU RUŠÍ. Mohu doložít mailovou korespondencí. Je mi líto, ale TOTO UBYTOVÁNÍ ROZHODNĚ DOPORUČIT NEMOHU! Jura

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Пансіон Libuše, Мікулов
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...