– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Koliba Hubertka, Тврдошін - Oravice

?? %
mob. +421 904 503 503 (10-19 hod.) urbarska@kolibahubertka.sk
Koliba Hubertka [Збільшити - нове вікно]
16 0
Розміщення: V turistickom stredisku Oravice na severnej strane Západných Tatier. Lyžiarske stredisko 300 m, termálny aquapark Meanderpark 450 m. Možnosti peších túr priamo od koliby: Juráňova tiesňava, Magura Witowska (náučný chodník), Skorušina, Bobrovecká dolina na hrebeň Západných Tatier.
Житло: Štýlová drevená koliba s ubytovaním až pre 16 osôb a vlastnou reštauráciou. V penzióne sú 2 štandardné izby (2-lôžkové) a 3 rodinné izby (v každej 2 lôžka + 2 prísteľky). Na každej izbe je vlastné soc. zariadenie. Reštaurácia s tradičnými jedlami aj špecialitami (nekupujeme polotovary, varíme podľa starej mamy, 50 miest + terasa 30 miest, mini detský kútik). WiFi internet. Parkovisko monitorované kamerovým systémom.
Ціна: Ceny sú vrátane raňajok! Celoročne: 1 osoba na izbe 30 EUR/noc, 2 osoby 59 EUR/izba/noc, prístelka 17-23 EUR/noc (pre deti do 12 rokov 14-20 EUR/noc). Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko zadarmo, detská postielka 5 EUR/noc. Večera 7 EUR (dieťa 5 EUR). Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí. Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene.
Адрес: Urbárska koliba Hubertka, Oravice 122, 027 12 Tvrdošín. Prevádzkovateľ: Urbár Tvrdošín. Kontaktná osoba: Michal Kopta.
Примітки: Платна реклама.
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

В даний час немає ніякої думки про це житло.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Koliba Hubertka, Тврдошін - Oravice
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...