– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Пансіон U Johnů, Petrovice - Nakléřov

?? %

Пансіон U Johnů (680 м), Petrovice - Nakléřov

mob. +420 737 753 627 (p. John), +420 732 650 705 (pí. Schichtová) pensionujohnu@seznam.cz
Пансіон U Johnů [Збільшити - нове вікно]
30 0
Розміщення: V horské osadě Nakléřov na východním okraji hřebene Krušných hor, 250 m od Nakléřovského průsmyku, 800 m od vyhlídkového vrcholu Nakléřovská výšina a 3 km od sjezdu z dálnice D8. Dále na západ již pokračují Labské pískovce s masivem Děčínského Sněžníku. Vesnička Tisá (východisko do Tiských stěn) 9 km. Hraniční přechody Breitenau - Krásný Les 8 km a Petrovice - Bahratal 8,4 km. Lyžování v nedaleké Telnici (skiareál Zadní Telnice) 7 km. Trasa na běžky vede přímo od hotelu. Koupání v přírodním rybníce s průzračnou vodou 3 km.
Житло: Rodinný horský penzion s cenově dostupným ubytováním pro turisty, s výhledem na Děčínský Sněžník přímo z oken pokojů. V penzionu jsou 2- až 5-lůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou, větší (rodinné) pokoje mají 2 místnosti. Bezplatné Wi-Fi. Bezplatné parkoviště přímo před penzionem, hlídané kamerovým systémem. Nabízíme i službu rozvozu hostů (auto si necháte u nás a my vás zavezeme na začátek výletu). Restaurace (kapacita 30 míst) s možností plné penze pro větší skupiny (25 a více osob, po předchozí domluvě), salónek (též pro 30 osob), možnost pořádat svatby, oslavy, konference.
Ціна: Všechny ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: pokoj 2-lůžkový 1.090 Kč/pokoj/noc (jen 1 osoba na pokoji 700 Kč/pokoj/noc), 4- až 5-lůžkový 1.800-2.400 Kč/pokoj/noc (podle druhu pokoje). Ceny jsou konečné (včetně povlečení a rekreačních poplatků) a platné celoročně, i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Адрес: Pension U Johnů (bývalý hotel Napoleon či U Napoleona), Nakléřov 206, místní část Krásný Les, 403 37 Petrovice. Majitelé: Martin John a Simona Schichtová.
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

В даний час немає ніякої думки про це житло.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Пансіон U Johnů, Petrovice - Nakléřov
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...