– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Exerciční dům, Чеський Тешин

?? %
mob. +420 733 249 240 ed.ceskytesin@doo.cz
Exerciční dům [Збільшити - нове вікно]
30 0
Розміщення: V historickém centru Českého Těšína, v areálu kostela Nejsvětějšího Srdce Ježíšova. Hraniční přechod do polského Těšína (Cieszyn) 450 m. Vlakové nádraží 750 m.
Житло: Církevní ubytování v areálu fary až pro 30 osob, s exerciční kaplí, vhodné pro skupiny věřících a jen po vzájemné dohodě (hodí se zvláště pro duchovní cvičení, evangelizační kurzy či semináře). V ubytovně jsou 1-, 2- a 3-lůžkové pokoje s umyvadlem, psacím stolem a skříni. Sociální zařízení je společné. K dispozici je i 3-pokojový apartmán s vlastní koupelnou. Přednášková místnost, klubovna (pro cca 12 osob), malá kuchyňka a jídelna. Pro skupiny 10 a více osob je možno objednat celodenní stravu (i pro dietní omezení). Farní zahrada s velkým altánem s venkovním posezením.
Ціна: Celoročně: 450 Kč/os/noc, dítě do 15 let 220 Kč/noc (jen pro skupiny a po dohodě). Snídaně nebo večeře 84 Kč (do 15 let 42 Kč), oběd 162 Kč (do 15 let 86 Kč). Ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Адрес: Exerciční dům (dům duchovní obnovy), Masarykovy sady 24, 737 01 Český Těšín. Provozovatel: Římskokatolická farnost Český Těšín. Kontaktní osoba: P. Mgr. Jan Svoboda, farář.
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

В даний час немає ніякої думки про це житло.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Exerciční dům, Чеський Тешин
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...