– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Турбаза Dipena, Пряшів - Nižná Šebastová

?? %
mob. +421 903 628 657 hoteldipena@gmail.com
Турбаза Dipena [Збільшити - нове вікно]
50 0
Розміщення: V Prešove, v priemyselnej zóne Širpo v mestskej časti Nižná Šebastová, 3,5 km od centra mesta. Zastávka trolejbusu Družstevná 120 m, vlaková stanica Šarišské Lúky 850 m (trať Prešov - Kapušany). Nákupné strediská a supermarkety 10 minút pešo.
Житло: Turistický hotel (ubytovňa) s priľahlým bufetom a reštauráciov, vhodný pre turistov, robotníkov aj vodičov kamiónovej prepravy. V hoteli je 50 lôžok v 2- a 3-posteľových izbách s vlastnou chladničkou, LCD TV a WiFi. Společné sociálne zariadenie, kompletne vybavená kuchynka a vlastná jedáleň. Reštaurácia s ponukou raňajok a obedov. Priamo pred hotelom je veľké neplatené parkovisko (aj na odstavenie kamiónov).
Ціна: Celoročne: 1 noc 16 EUR/os, 2-3 noci 15 EUR/os/noc, 4 noci 14 EUR/os/noc, 5-9 nocí 13 EUR/os/noc, 10-13 nocí 12 EUR/os/noc, 14-29 nocí 11 EUR/os/noc, 30 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1,50 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH, posteľnej bielizne aj energií. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby. Možnosť zľav pre skupiny alebo pri dlhodobom ubytovaní.
Адрес: Turistický hotel Dipena (turistická ubytovňa Dipena), Strojnícka 2081/11, Priemyselný obvod Nižná Šebastová (Širpo), 080 06 Prešov. Odpovedná osoba: Ing. Jakub Prokopič.
Примітки: Платна реклама.
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

В даний час немає ніякої думки про це житло.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Турбаза Dipena, Пряшів - Nižná Šebastová
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...