– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Невеликий котедж Poľana, Hriňová - hrebeň Poľany

90 % (2)

Невеликий котедж Poľana (1.270 м), Hriňová - hrebeň Poľany

mob. +421 905 913 799 (Martin Belej), +421 908 180 231 (Peter Solár) info@polana.sk
Невеликий котедж Poľana [Збільшити - нове вікно]
8 0
Розміщення: Vo vrcholových partiách Poľany, v chránenej krajinnej oblasti, na okraji lesa pri horskom hoteli Poľana. V blízkom okolí vodopád Bystrô, vrch Zadná Poľana (1.458 m), Melichova skala. Lyžiarsky vlek dlhý 450 m iba pre obyvateľov chatiek (lyžovačka v absolútnom kľude). Ak snehové podmienky dovolia, dá sa na lyžiach isť až na Hriňovské lazy po úžasných lesných cestách a lúkách v dĺžke 8-9 km (vieme zabezpečiť odvoz späť na Poľanu). Pri Hriňovej sa nachádza adrenalinové stredisko Košútka.
Житло: Útulne a kompletne zariadená chata pre 8 osôb. K dispozícii je 5 lôžok v podkrovnej izbe a 3 lôžka v obyvacej izbe. Kuchyňa s umývačkou riadu, mikrovlnkou, elektrickým varičom, rúrou na pečenie, prenosným elektrickým grilom a krbová pec. Na chatke sú tri TV (v obývačke, na toalete, v podkroví), internetové pripojenie a IP televízia. Pred chatou je vonkajšie sedenie s grilom a ohniskom. Chata má celoročnú prevádzku.
Ціна: Leto (1.4.-20.12.): 1-2 noci 80 EUR/chata/noc, 3-6 nocí 60 EUR/chata/noc. Zima (21.12.-31.3.): 1-2 noci 90 EUR/chata/noc, 3-6 nocí 70 EUR/chata/noc, počas jarných prázdnin +10 EUR/chata/noc. Silvester: podľa dohody. Pri pobytoch na 7 a viac nocí zľava 10 %. Mimo víkendov a pri menšej obsadenosti možnosť zliav. Ceny sú konečné (obsahujú aj posteľnú bielizeň, všetky poplatky a energie).
Адрес: Chatka Poľana, Martin Belej, Hriňová - hrebeň Poľany
Примітки: Fotografie: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2012.
Актуалізація: 1 липня 2014
Рекомендуйте проживання:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

Martin (31. 10. 2012, 19.47)
Користувач був тут розміщений від 19 жовтня 2012 до 20 жовтня 2012.
Ďakujeme za krásnu reakciu sme radi že sa Vám u nás páčilo. V kúpelni sme užprečistili vodovodnu batériu tak je to v poriadku ale s tou kalužou už nespravíme nič. Naš murár obkladač mal asi bulharsku vodováhu tak sme to museli eliminovať prechodovou lištou. S pozdravom Martin Belej z Poľany
90 %Robert (31. 10. 2012, 11.31)
Користувач був тут розміщений від 19 жовтня 2012 до 20 жовтня 2012.
Jedná se o chatku v chatové osadě vedle horského hotelu Poľana. Chatek je v okolí ještě několik, každou provozuje někdo jiný. Na typ turistického objektu je chata vybavena poměrně luxusně. Především zaujme velká LCD televize v obývací místnosti propojená i s malou televizkou přímo na toaletě. To vše je doplněno i o velmi kvalitní zvukovou aparaturu a vybírat si můžete i z rozsáhlé nabídky uložených filmů. Pro špatné počasí je tedy zábava zaručena. Pokud je ale hezky, byla by škoda zůstávat na chatě, protože okolí je nádherné! A panuje zde velký klid. V chatce jsou krbová kamna, která dotvoří útulnou atmosféru a rychle celou chatu vytopí. Případně je k dispozici i olejový radiátor. V obývačce jsou 3 pohodlná lůžka, v patře další 3 + 2 lůžka. Slabinou byla koupelna s nízkým tlakem vody ve sprše a špatným odtokem (po umytí několika lidí se zde držela kaluž vody). K dispozici jsou i přezůvky pro hosty. Chata toho tedy nabízí rozhodně více, než je běžný standard a je vidět, že se provozovatelé snaží.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Невеликий котедж Poľana, Hriňová - hrebeň Poľany
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...