– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Котедж RoJa, Štúrovo

Увага: Реклама не актуальна! Ви переглядаєте запис з архіву.

Реклама тут з історичних причин.

?? %
Котедж RoJa [Збільшити - нове вікно]
44 0
Розміщення: Ve Štúrově, přímo v areálu termálního koupaliště Vadaš. Obchůdek 30 m. Autobusová zastávka 850 m. Hned za chatou je přírodní jezero s možností zapůjčení šlapadel, rybaření i vodního lyžování. Uprostřed jezera je ostrůvek s koňmi, na kterých si lze i zajezdit. V areálu koupaliště je několik bazénů a restaurací.
Житло: Chata (ubytovna) s kapacitou 44 lůžek ve 2- až 5-lůžkových pokojích různých kategorií. Wi-Fi internet. Možnost bezplatného zapůjčení starších kol, karet, Petanque nebo stolních her. U chaty je posezení s večerním osvětlením, dětské oplocené hřiště s pískovištěm a malou skluzavkou. Pokoje C (4-lůžkové): na pokoji je chladnička, patrová postel a manželská postel, vždy pro 3 pokoje je společné WC a kuchyňka. Pokoje B (2-lůžkové): pokoje s manželskou postelí, vlastním WC, chladničkou a kuchyňkou. Pokoje A (4-lůžkové): pokoje s patrovou a manželskou postelí, vlastním WC, sprchou, chladničkou a kuchyňkou.
Ціна: Sezóna (měsíce 07-08): pokoj C 335 EUR/pokoj/týden (tj. při 4 osobách 12 EUR/os/noc), pokoj B 273 EUR/pokoj/týden, pokoj A 470 EUR/pokoj/týden. Mimosezóna (měsíce 05-06): pokoj C 10 EUR/os/noc (běžná cena pro jiné návštěvníky 16 EUR/os/noc), pokoj B 13 EUR/os/noc, pokoj A 16 EUR/os/noc (pro jiné návštěvníky 18-20 EUR/os/noc), min. 2 noci, při ubytování jen 1 osoby na pokoji příplatek 2-4 EUR/noc. Ceny jsou konečné a zahrnují i rekreační poplatek, povlečení, energie, parkovné, vstupné do venkovních bazénů i dopravu z vlakového nádraží.
Адрес: Chata RoJa (ubytovna RoJa), Jaroslav Rozsypal, Pri Vadaši 2 (areál TK Vadaš), Štúrovo
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

В даний час немає ніякої думки про це житло.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Котедж RoJa, Štúrovo
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...