– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Мисливська хата Drobkov - Lesy SR, Blatnica - Dedošová dolina

Увага: Реклама не актуальна! Ви переглядаєте запис з архіву.

Реклама тут з історичних причин.

100 % (1)

Мисливська хата Drobkov - Lesy SR, Blatnica - Dedošová dolina

Мисливська хата Drobkov - Lesy SR [Збільшити - нове вікно]
13 6
Розміщення: V srdci Veľkej Fatry, pod jej najvyšším vrchom Ostredkom, na konci Dedošové doliny. 16 km od Blatnice. Blízkosť hlavného hrebeňa Veľkej Fatry poskytuje dobré podmienky na turistiku.
Житло: Dobre vybavená, murovaná chata s vlastnou vodnou turbínou na výrobu elektriny. 13 lôžok v 5 izbách (2x2, 3x3) vykurovaných kachlami a krbovými pieckami. Možnosť spoločného posedenia v hale. Teplá voda, splachovacie WC, sprchovací kút, kuchyňa. Ubytovanie iba v období 01.05. - 15.10.!
Ціна: Leto (01.05.-14.09.): 7,20 EUR/os/noc, min. cena objednávky 42,00 EUR/noc, celá chata 67,20 EUR/chata/noc. Poľovná sezóna (15.09.-15.10.): 8,40 EUR/os/noc, min. cena objednávky 50,40 EUR/noc, celá chata 80,40 EUR/chata/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH a všech poplatků).
Адрес: Chata Drobkov, Blatnica - Dedošová dolina, Veľká Fatra. Kontaktná: Alena Némethová, LESY SR, š.p., OZ Žilina, nám. M. R. Štefánika 1, 011 45 Žilina.
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

100 % (1. 7. 2014, 14.17)
Користувач був тут розміщений від 27 червня 2014 до 29 червня 2014.
Ubytovanie supeeeer. Úvod akcie nič moc - p. Šuška, ktorý nám dával kľúče od chaty sa vyjadril : drevo nie je, veď kúriť nebudete, tráva nie je ( ako každý rok!! ) pokosená. Samozrejme, že zima bola a tak sme sa museli postarať o nejaké to drevo (dreváreň bola úplne prázdna). Ale čo nás najviac dopálilo bolo to, že 6sme si nemohli urobiť ani kávu ani čaj, lebo došla plynová bomba. A keď sme sa dostali na túre k signálu na mobile, tak sme mu zavolali a on, že tak nech sa páči príďte si ju vymeniť!!!!!!!! Ale keď sme sa vrátili z túry, plynová bomba nás už čakala pri chate.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Мисливська хата Drobkov - Lesy SR, Blatnica - Dedošová dolina
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...