– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Гірський притулок Čergov, Fričkovce - hrebeň Čergova

90 % (2)

Гірський притулок Čergov (920 м), Fričkovce - hrebeň Čergova

mob. +421 910 281 693 chatacergov@jankaaspol.sk
Гірський притулок Čergov [Збільшити - нове вікно]
40 0
Розміщення: V lone prírody vysoko na Čergove, na hlavnej hrebeňovke, v sedle Čergov. Na chatu sa dá dostať zo 4 strán: od juhu po červenej značke z Hradiska, od západu po zelenej z Lysej, po žltej dlhou dolinou cez Majdan a Ambrušovce alebo od východu zásobovacou cestou z obce Hertník (všetky tieto prístupy sú dobre zjazdné aj horským bicyklom). Pri chate je lyžiarsky vlek (dĺžka 300 m).
Житло: Jediná horská chata v čergovskom pohorí. Počas čergovských túr je nepostrádateľným útočiskom, kde sa dá zohriať a najesť v príjemnom prostredí. Na chate za prevádzky prebieha rekonštrukcia. Jedálenská časť s bufetom, hlavná miestnosť s krbom a exemplármi vypchatých divokých zvierat. Společné soc. zariadenia. Na poschodiach turistické izby s poschoďovými postelemi s celkovou kapacitou 40 lôžok. Široký výber nápojov a základné teplé turistické jedlá (polievky, klobása, halušky a pod.). Otvorené je celoročne cez víkendy (so-ne) od 10 do 18 hodín (pre ubytovaných hostí dlhšie), mimo víkendy iba po objednávke. Na chate je stanica dobrovoľnej horskej služby.
Ціна: Leto: 9 EUR/os/noc. Zima: 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku a povlečení) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc. Pre členov turistických klubov (KST, KČT, Alpinverein) zľava.
Адрес: Horská chata Čergov (turistická chata Čergov), sedlo Čergov, Fričkovce. Chatár: Maroš Varga. Prevádzkovateľ: Janka Lorincová - Janka a spol.,s.r.o., Bardejovská 32, 080 06 Ľubotice
Примітки: Foto: Robert Vystrčil, 2011
Актуалізація: 1 жовтня 2018
Рекомендуйте проживання:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

Robert (29. 6. 2013, 19.28)
Přidávám aktuální upozornění na provoz chaty o letních prázdninách 2013, které jsem dostal od majitelky: V termíne po 15.07.2013 cca asi mesiac bude zatvorené z dôvodu uloženia dlažieb na chodby a prerába sa bufet a ostatné potrebné (kotolňa).
90 %Robert (21. 4. 2012, 13.49)
Користувач був тут розміщений від 4 липня 2011 до 5 липня 2011.
Horská chata s krásnou turistickou atmosférou. Na chatu jsme dorazili během poměrně silného deště, a tak posezení u krbu v krásně ohřáté restauraci bylo pro nás téměř rajské. Během našeho pobytu zde byla zároveň skupina turistů s kytarami, jejichž hraní příjemně dotvářelo atmosféru. Porce jídla byly velké a chutnalo nám. Chata neustále prochází renovací, v době našeho pobytu už novotou zářily například společné sociálky. Na pokojích bylo mírně chledněji, ale pod silnými peřinami se spalo příjemně. Rozhodně doporučuji k návštěvě, stejně jako celé krásné pohoří Čergov.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Гірський притулок Čergov, Fričkovce - hrebeň Čergova
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...