– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Кемпінг Orion, Roudná

?? %

Кемпінг Orion (400 м), Roudná

mob. +420 608 183 305 rezervace@kemporion.cz
Кемпінг Orion [Збільшити - нове вікно]
175 28
Розміщення: Poblíž řeky Lužnice na okraji vesnice Roudná, 5 km severně od Soběslavi a 15 km jižně od historického města Tábora. V sousedství kempu je roudnická pískovna s krásně čistou vodou pro vodní radovánky (koupání). Okolí kempu vybízí k cestování pěšky, autem, kolem a vodáckým člunem po bohatých památkách v malebném kraji plném rybníků. U kempu je les (ráj houbařů).
Житло: Kemp s chatkami, možností stanování, sportovním zázemím i restaurací. V kempu je 39 chatek (2- až 4-lůžkové, jednoduše vybavené, bez koupelny), 10 bungalovů (2- až 8-lůžkové, s vlastní koupelnou). Restaurace (kapacita 60 míst, projekce), jídelna (100 míst), venkovní posezení (60 míst). Hřiště na beachvolejbal, hřiště s umělým povrchem, stolní tenis, sportovní potřeby zapůjčíme. Ohniště. Kemp je vhodný pro pořádání psích výstav (máme bohaté zkušenosti). Možnost oslav, pořádání turnajů, možnost pronájmu i celého kempu.
Ціна: Chatky a bungalovy: chatka 260 Kč/os/noc, bungalov 460 Kč/os/noc, příplácí se za elektřinu podle spotřeby, zapůjčení ledničky 60 Kč/noc, zapůjčení topení 60 Kč/noc, parkování u chaty 50 Kč/noc, min. 2 osoby, ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Kempování a stanování: osoba 50 Kč/noc, stan 80 Kč/noc, karavan nebo obytný vůz 160 Kč/noc (+ elektřina dle spotřeby). Obecné poplatky: využívání kuchyňky 200 Kč/den, pes 50 Kč/noc, zapůjčení lůžkovin 70 Kč/os/pobyt, parkování na parkovišti zdarma. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc.
Адрес: Kemp Orion, Roudná 232, 392 01 Soběslav. Provozovatel: Ján Stanček (info z roku 2011).
Актуалізація:

Відгуки

Чи є у вас досвід з цим житлом?
Будь ласка, поділіться з іншими про свій досвід.

Ми хочемо знати вашу думку!

Перш ніж надсилати відгук, потрібно ввійти в систему.

Вставлення відгуків ми дозволяємо лише зареєстрованим користувачам.

В даний час немає ніякої думки про це житло.

Локалізація проживання

Проживання на карті

Переключіть карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Карта завантажується...
Карта завантажується...
З:   До: Кемпінг Orion, Roudná
Включіть платні дороги: так ні
Street View завантажується...