– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Недорогий відпочинок - Тиргу-Лепуш (Târgu Lăpuș)

Показати карту житла - Тиргу-Лепуш
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг
Село: Тиргу-Лепуш (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
?? %
mob. +40 762 618 793 sc.smarald@yahoo.com
Пансіон Smarald [Збільшити - нове вікно]
Розміщення: V krásném přírodním prostředí v podhůří hor Muntii Lapusului, 2 km jižně od centra městečka Targu Lapuš, které je centrem národopisného regionu Lapuš. V lesích jižně od penzionu se nachází krásný klášter svaté Any u vesničky Rohia. V okolí je velké množství dřevěných maramurešských kostelů. Penzion může sloužit i jako základna pro pěší výlety do Gutinských či Lapušských hor.
Житло: Penzion s nádhernou rozlehlou zahradou, s bazénem i rybníčky k rybaření. V penzionu je 9 pokojů, na každém pokoji je vlastní koupelna, TV a terasa. Bezplatné WiFi připojení. Poskytujeme i stravování, možné domluvit i vegetariánskou stravu či jiné požadavky. Stolní tenis, biliárd, badminton. Na zahradě je i terasa s grilem.
Ціна: Pokoj 1-lůžkový 80 lei/pokoj/noc, 2-lůžkový 100 lei/pokoj/noc. Snídaně 15 lei, oběd 40 lei, večeře 40 lei.
Примітки: Jazyky: rumunština, francouzština, italština, maďarština, angličtina. Odkaz do mapy je přesný. Платна реклама.
Актуалізація: 2 квітня 2018 18 0 детальніше...
Село: Тиргу-Лепуш (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1