– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Котеджі - Křivoklátsko

(садиби)

» Křivoklátsko
Проживання » Křivoklátsko » котеджі
Показати карту котеджів - Křivoklátsko
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг
Зона відпочинку: Křivoklátsko (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
?? %
mob. +420 603 145 422 info@chatazelezna.cz
Котедж Železná [Збільшити - нове вікно]
44 3
Розміщення: Osamoceně stojící v údolíčku asi 500 m od obce Železná u Berouna, směrem na Malé Přílepy a Loděnice. Do Berouna je to 5 km, do Prahy na Zličín 20 km. Hospoda i malý obchůdek je v Železné.
Житло: Ubytovna pro 44 osob. Meditační salonek. Velká zahrada. Parkoviště pro 12 aut a uzamykatelné prostory pro kola. Tři ping-pongové stoly (1 venkovní). Terasa za domem, ohniště, trampolína, místa pro stany a plocha vhodná ke zřízení hřiště. Malá farma (ovce, slepice, krůty, prasátka, 2 koníci - možné svezení pro děti po dohodě se správcem od 20 Kč). Vrchní část: Vícelůžkové pokoje s patrovými postelemi. Spí se ve vlastních spacácích. Na patře jsou společné sprchy a WC, kuchyň s jídelnou, konferenční místnost. Přízemí: Samostatný apartmán pro max. 8 osob, v něm je pokoj, kuchyně, WC s koupelnou, chodba. Možnost objednání jídel u správce. Občerstvení u ubytovny.
Ціна: Léto: 1-2 noci 180 Kč/os/noc, 3 noci a více 150 Kč/os/noc, min. 2 osoby. Zima: 100 Kč/os/noc + 150 Kč/noc za každá zatopená kamna, min. 2 osoby, i na jedinou noc. V apartmáně je cena s příplatkem 30 Kč/os/noc, postačuje zde ubytování 2 osob. Slevy pro hromadné akce, děti či dlouhodobé pobyty. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků i elektřiny), připlácí se jen za plyn k vaření (pokud nestačí elektrická zařízení). Спеціальна пропозиція для клієнтів з сайту Проживання.net (LevneUbytovani.net)!
Примітки: Ubytování se dočasně neposkytuje z důvodu změny majitele a rekonstrukce.
Актуалізація: 1 серпня 2018 детальніше...
Зона відпочинку: Křivoklátsko (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1