– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Гірські притулки в районі Детва

(туристичні притулки, гірські хати)

Показати карту гірських притулків в районі Детва
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг

Найвище розташовані гірські притулки в районі Детва

  1. 1.260 м: Гірський готель Poľana, Hriňová - hrebeň Poľany
Район: Детва (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
85 %
+421 455 497 204, mob. +421 905 669 729 (не вказаний)
Гірський готель Poľana [Збільшити - нове вікно]
40 0
Розміщення: V prekrásnom prostredí Slovenského Rudohoria, 12 km od Hriňovej, v chránenej krajinnej oblasti Poľana, ktorá bola vyhlásená za biosferickú rezerváciu UNESCO. V zime sú v prevádzke 2 lyžiarske vleky, pôžičovňa športových potrieb, ski servis. Najkratší peší prístup z osady Skliarovo (časť Detvy) 6,5 km po modrej značke, centrum mesta Detva 11 km.
Житло: Horský hotel (horská chata) s celoročnou obmedzenou prevádzkou. Ubytovacia časť hotelu je od leta 2012 mimo prevádzky a čaká na rekonštrukciu. Otvorený je len bufet! K ubytovaniu môžete využíť súsednú Chatku Poľana (viz iný inzerát). Informácie o pôvodnom hoteli: V hoteli je reštaurácia, jedáleň, turistický bufet s rýchlym občerstvením, spoločenská sála, denný bar, nočný klub, poľovnícky salón. Na regeneráciu slúži sauna, bazén, solárium, fitnes, stolný tenis, biliard, kolkáreň, viacúčelové ihriská. Turistická ubytovňa (40 lôžok): 2- až 3-lôžkové izby s umývadlom a spoločným sociálnym zariadením na každom poschodí. V turistickej časti hotela sa od jari do jesene izby nevykurujú. Pokiaľ je chata plne obsadená, po dohode je možné ubytovať sa vo vlastných spacích pytloch v spol. priestoroch.
Примітки: Foto: Anton Zahradník, Hiking.sk.
Актуалізація: 1 січня 2014 детальніше...
Район: Детва (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1