– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Недорогий відпочинок - Tylicz

(частина міста Криниця-Здруй)

Показати карту житла - Tylicz
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг
Частина міста: Tylicz (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
85 %
+48 184 731 188, mob. +48 606 495 850 teresasekula@go2.pl
Dom Wypoczynkowy Teresa [Збільшити - нове вікно]
Розміщення: Na rozhraní Sadeckých a Nízkých Beskyd, v malebné klidné obci Tylicz 6 km od známých polských lázní Krynica-Zdrój. V okolí jsou krásné trasy na kolo i pěší turistiku, v zimě lyžařské vleky přímo v Tyliczi, lanovka v Krynici. Hraniční přechod na Slovensko Muszynka 7 km, slovenské mesto Bardejov (pamiatka UNESCO) 25 km.
Житло: Penzion s velkou upravenou zahradou, vhodný především pro rodiny s dětmi. V penzione jsou 2- a 3-lůžkové pokoje a studia 2+2 a 2+3 lůžka. Pokoje i studia mají vlastní soc. zařízení, TV-SAT, radio, Wi-Fi, varnou konvici a ledničku, většina má i vlastní balkón. a TV. Na zahradě je velký altánek (grilování při muzice), atrakce pro děti, travnatá plocha pro hry (možná využít i jako hřiště na volejbal či badminton). Možnost celodenního stravování (regionální kuchyně z domácích výrobků). Bezplatné parkoviště.
Ціна: Celoročně: podle termínu a počtu nocí 40-60 zł/os/noc, min. 2 osoby. Snídaně 15 zł, oběd s desertem 25 zł, večeře 15 zł. Slevy pro děti i větší skupiny. Ceny jsou včetně povlečení a ručníků.
Примітки: Fotografie: Robert Vystrčil (levneubytovani.net), 2012.
Актуалізація: 1 вересня 2013 детальніше...
Частина міста: Tylicz (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1