– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Недорогий відпочинок - Ropianka

(частина міста Dukla)

Показати карту житла - Ropianka
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг
Частина міста: Ropianka (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
?? %
(не вказаний) maluchy@elka.pw.edu.pl
Schronisko Malucha [Збільшити - нове вікно]
30 0
Розміщення: V malebných Nízkých Beskydech, poměrně daleko od civilizace, v malinké osadě Ropianka, kde jsou pouze 2 stále obývané domy. Ropianka leží na silnici Chyrowa - Olchowiec, bez autobusového spojení. Nejčastější přístup k chatě je z obce Tylawa (přes vesničku Mszana) ležící na hlavní silnici ze slovenského města Svidník do Krosna, konkrétně 6 km za Dukelským průsmykem směrem na městečko Dukla. Přímo k chatě není možný příjezd autem.
Житло: Skromná chata poskytující nocleh až pro 35 osob i šálek horkého čaje. V chatě je kuchyňka s kachlovými kamny a jídelnou, kde zpravidla probíhají společenské večery se zpíváním nebo hraním her. Do chaty není přivedena elektřina, svítí se petrolejkami a svíčkami. Před chatou je suchý záchod, stylová studna (tekoucí voda v chatě není) a prostor ke stanování. Chata je otevřena v době, kdy je zde přítomen chatař, to bývá zpravidla přes celé letní prázdniny a některé další vybrané víkendy (např. o zimních prázdninách).
Ціна: Nocleh je poskytován zdarma za pomocné práce v chatě (např. řezání a sekání dřeva). Zvykem je zde přespání jen na 1 noc.
Примітки: Mapu Magurského národního parku najdete na www.magurskipn.pl/index.php?d=artykul&kat=52&art=720
Актуалізація: детальніше...
Частина міста: Ropianka (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1