– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Недорогий відпочинок - Jarnołtówek

Показати карту житла - Jarnołtówek
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг
Село: Jarnołtówek (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
?? %
+48 774 397 584 biskupiakopa@wp.pl
Schronisko Górskie Biskupia Kopa [Збільшити - нове вікно]
50
Розміщення: V předhůří Jeseníků, v lese na svahu Biskupské kupy, 600 m pod vrcholem. Chata se nachází v Polsku, ale jen 100 m od hranice s Českou republikou. Na vrcholu Biskupské kupy (890 m) je česká rozhledna. Město Zlaté Hory 4 km po turistické stezce (do Zlatých Hor je autobusové i vlakové spojení). Chata leží v CHKO Góry Opawskie.
Житло: Horská turistická chata s celoročním provozem. Chata má kapacitu 50 lůžek ve 2- a vícelůžkových pokojích se společným soc. zařízením na chodbě. Na chatě je vlastní restaurace s krbem a kapacitou až 65 osob, teplá jídla po celý den. Společenská místnost (možnost konání společenských akcí, konferencí, diskoték). Před chatou je venkovní posezení s ohništěm.
Ціна: Celoročně: 30 zł/os/noc. Cena je konečná (obsahuje i povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby na jedinou noc. Akceptují se i platby v českých korunách.
Актуалізація: 1 листопада 2011 детальніше...
Село: Jarnołtówek (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1