Проживання.net - Найбільший каталог недорогoго житла в Закарпаття, Словаччині і Чехії
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
недорогий відпочинок
Чехія - проживання Моравія - проживання Словаччина - проживанняСадиба Ema 02, Gerlachov

Ви тут: » » »

30 % (2)Садиба Ema 02, Gerlachov
Високі Татри
Телефон+421 527 752 421, mob. +421 907 288 723 ganovskaema@gmail.com
Розміщення: V obci Gerlachov vo Vysokých Tatrách, 150 m od stredu dediny. Krása tunajšej prírody uspokojí aj najnáročnejších turistov a lyžiarov. Z Gerlachova sa môžete vybrať kamkoľvek do Tatier bez prekonávania dlhých vzdialeností. Tatranská Polianka 3,3 km (východisko na Sliezsky dom a do Velickej doliny), Starý Smokovec 7 km, Štrbské Pleso 15 km.

Житло: Apartmanový dom (chalupa) s 3 podlažiami. Možnosť posedenia v záhrade (krb + gril), parkovanie v uzatvorenej záhrade. Prízemie: 1. apartmán (3- a 4-lôžková izba, kúpelňa a kuchynský kút) a 2. apartmán (izby 2x4 lôžka, kúpelňa a kuchynský kút). 1. poschodie: 3 izby (3x4 lôžka), 3x TV, 3x sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, 2x vybavený kuchynský kút (chladnička s mrazničkou, dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, riad). 2. poschodie: identické ako na 1. poschodí.

Ціна: Celoročne okrem Silvestra: 10 a viac osôb 6,50 EUR/os/noc, 4-9 osôb 7 EUR/os/noc, 3 osoby 8 EUR/os/noc, 2 osoby 9 EUR/os/noc. Silvester: dohodou. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Nič iného sa nepripláca (ceny sú vrátane posteľnej bielizne aj energií).

Адрес: Chalupa Ema 02 (apartmánový dom Ema 02), Nová č. 168, Gerlachov. Prevádzkovateľ: Ing. Ema Gánovská, CSc., Mlynská 30, 059 42 Gerlachov.

Нотатки: Платна реклама.

Актуалізація: 2 квітня 2017   Кількість ліжок: 41 Кількість ліжок - безбар'єрний доступ: 0

Рекомендуйте проживання:


Відгуки проживання (Садиба Ema 02, Gerlachov):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • 30 %
  janiko , Kloub (05.08.2017 v 23.15)
  Користувач був тут від 29.07.2017 до 05.08.2017.
  Měli jsme podobné problémy.Původně jsme si vybrali podle fotografií dům č.2 poté jsme museli přesunout o týden pobyt..Psala jsem paní majitelce jestli je to problém najdu si jiné ubytování ale paní my napsala že pro nás bydlení má a tak jsme s tím počítali.Po příjezdu jsme byli ubytováni v domě č. 1....v bytě který měl sice dvě ložnice ale byl až ve špičce půdy..po trojích schodištích..(poslední úzké točivé kde se velmi těžko chodilo)Ložnice sice měly možnost uzamčení ale jinak byl prostor bytu bez dveří nevětratelný,(venku teploty kolem 38 stupňů).Navíc vše co se vařilo či peklo v bytech pod námi táhlo k nám jako komínem.Všechny stěny byly zkosené takže jsme neustále chodili v předklonu.Vybavení bylo skutečně zanedbané,není tam sprcha ale vana a nebylo možné se ani pořádně omýt neboť vana je opět pod kosou zdí.Navíc si každý kdo tam byl stěžoval že bylo psáno připojení wifi...které ale nefungovalo.Takže vyhledat si nějaký výlet či ceníky služeb nebylo možné.Jinak Gerlachov je krásná obec,skvělé místo jen toto ubytování nedoporučuji.
 • 30 %
  Michal P., Brno (30.07.2017 v 17.50)
  Користувач був тут від 23.07.2017 до 29.07.2017.
  Paní majitelka (Gánovská) je na první pohled příjemná paní, pro kterou není nic problém. Ale jenom na první pohled! Po příjezdu na místo bylo první překvapení, že nás ubytuje jinde než byla původní domluva. Dům Ema2 vypadá sice hezky, ale ve druhém patře, kde jsme byli ubytovaní sociálka na společné chodbě (měli jsme mít v soukromí), kuchyňský kout ve společné jídelně (takže neustálé zakopávání o ostatní). Do lednice (která měla být jenom naše) se nám nacpali jiní nocležníci, aniž by nás o tom někdo informoval, špatně tekoucí voda ve sprše a ucpaný odpad. Jinak celková zanedbanost objektu, majitelka byla trochu zmatená, vůbec si nepamatovala naši domluvu. Prostředí je krásné a Gerlachov je dobré výchozí místo pro tůry, ale toto ubytování NEDOPORUČUJI.
  50 %50 %30 %100 %

QRЛокалізація проживання (Садиба Ema 02, Gerlachov):

Mapa se načítá...
З:   До: Садиба Ema 02, Gerlachov
Платні дороги: такні
Street View se načítá...

П р о п о з и ц і я
Вступ - відпочинок
Чехія
Моравія
Словаччина
Україна
Польща
Угорщина
Пошук
Види поїздок
Проживання у світі
Оголошення
Про проект
Контакт

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

А в т е н т и ф і к а ц і я
Увійти
Новий користувач

Я к і с т ь
Наша мета - якість!
Знайшли неточність?
Напишите нам

F a c e b o o k

С п і в р о б і т н и к и
Hiking.Sk

Duše Karpat

Подальші сторінки

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil