– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Приватний сектор - Біловезька пуща

(розміщення у сімї)

» » приватний сектор
Показати карту приватного сектору - Біловезька пуща
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг
Зона відпочинку: Біловезька пуща (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
98 %
mob. +48 505 117 331 jan.chwaszczewski@gmail.com
Gospodarstwo agroturystyczne Wiśniowy Sad [Збільшити - нове вікно]
Розміщення: V polské obci Bělověž (polsky Białowieża) ukryté uprostřed Bělověžského pralesa, 1,5 km od hranice národního parku, který chrání jeho nejcennější část. Hraniční přechod s Běloruskem 4 km. Restaurace Pokusa 700 m, Żubrówka 800 m, Carska 3,5 km.
Житло: Velký dřevěný dům na rozlehlém pozemku s výhledem na Bělověžský prales. V patře domu se nachází 5 pokojů s vlastním soc. zařízením (1x2, 3x3, 1x4 lůžka). V přízemí je společenská místnost a plně vybavená kuchyně. Vedle domu je udržovaná zahrada. Na zahradě je sauna a kryté posezení s krbem. Možnost objednání snídaní, pro větší skupiny i obědů a večeří. Hospodář nabízí vlastní uzeniny, ovoce i zeleninu. Možnost uspořádání oslav. Pomoc s plánováním výletů po okolí.
Ціна: Celoročně mimo Silvestr, svátků a dlouhých víkendů: pokoj 2-lůžkový 90 zł/pokoj/noc, 3-lůžkový 110 zł/pokoj/noc, 4-lůžkový 140 zł/pokoj/noc.
Примітки: Foto: Robert Vystrčil, 2014. Платна реклама.
Актуалізація: 2 серпня 2014 15 0 детальніше...
Зона відпочинку: Біловезька пуща (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1