Проживання.net - Найбільший каталог недорогoго житла в Закарпаття, Словаччині і Чехії
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
недорогий відпочинок
Чехія - проживання Моравія - проживання Словаччина - проживанняНедорогий відпочинок - Яворники

Показати карту житла в зоні відпочинку Яворники
Курортний регіон: Яворники (Сторінка 2/2)Зобразити сторінку: 1 | 2
- %Koliba Vrchrieka u Džarka (780 m), Vysoká nad Kysucou - Vrchrieka
Яворники / Turzovská vrchovina
Телефонmob. +421 903 956 989 kancelaria@badikpartners.com
Розміщення: Na kysuckom hrebeni Javorníkov, v horskej osade Vrchrieka, 100 m od červene značenej hrebeňovky. Priamo okolo koliby vedie strojovo upravovaná Kysucká bežecká magistrála. Prístup autom 3 km po úzkej ceste z obce Vysoká nad Kysucou (posledných 500 m mimo asfalt). Lyžiarske stredisko Makov 9 km. Rozhľadňa Luby 2 km, štýlová reštaurácia U Cipára 2 km, výletná reštaurácia U Melocika 4,5 km, pútnické miesto Živčáková pešo 10 km. V miestnej osade kedysi bývali slávni drotári Hunčíkovci.

Житло: Penzión (horská chata) v štýlovej drevenej stavbe s kapacitou 14 lôžok v 3- a 4-lôžkových izbách. Každá izba má vlastnú sprchu a WC. Penzión má celoročnú prevádzku. V kolibe je vlastná reštaurácia s krytou vyhliadkovou terasou (polpenzia, plná penzia). Možnosť jazdy na poníkoch pre deti, možnosť venovať sa poľnohospodárskym zvieratám (kŕmenie, čistenie, česanie) a ochutnať čerstvé domáce potraviny (korbáčiky, syry, žinčica).

Ціна: Celoročne: 12 EUR/os/noc, min. 2 osoby, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.

Нотатки: Osada Vrchrieka je niekedy uvádzaná ako Vrch rieka. Pozor tiež na to, že miest s názvom Vrchrieka je na Kysuciach viac.

більше інфо...Актуалізація: 1 грудня 2015   Кількість ліжок: 14 Кількість ліжок - безбар'єрний доступ: 0

- %Hucul Club - tábořiště, Francova Lhota
Яворники / Pulčínské skály
Телефонmob. +420 737 731 049 hucul.klub@seznam.cz
Розміщення: V údolíčku na okraji Francovy Lhoty, v krásné přírodě Javorníků. Samotné tábořiště leží asi 0,5 km od Hucul Clubu. Ve Francově Lhotě je obchod i autobusová zastávka. Rozhledna Čubův kopec 4 km. Pulčínské skály 5 km. Koupaliště ve Valašské Senici 5 km.

Житло: Tábořiště s možností vyjížděk na koních, využitelné celoročně. Během letních prázdnin stojí na tábořišti 3 indiánská tepee, mongolská jurta, umývárna, zastřešená finská kuchyně a 2 latríny. Teepee a umývarna se na konci léta bourají (po dohodě možno postavit i mimo letní prázdniny na min. týdenní pobyt). Teepee: indiánské stany vybavené liningem (pro lepší tepelný komfort a lepší tah ohně), nízkými roštovými postelemi a ohništěm, kapacita 6 osob. Jurta: kruhový zateplený stan, vybavený kamny (možnost uvařit čaj, polévku, něco malého k snědku), kapacita 6 osob. Kuchyň: plynový sporák, základní kuchyňské náčiní. Umývárna (lázeňská kamna - sprchování teplou vodou) a umyvadlo se 3 kohoutky. Tekoucí pitná voda pouze přes léto. Možnost ubytování pro veřejnost mimo táborové turnusy (tj. mimo velkou část letních prázdnin).

Ціна: Celoročně: teepee 300 Kč/teepee/noc, jurta 500 Kč/jurta/noc. Pronájem celého tábořiště 1.200 Kč/tábořiště/noc.

більше інфо...Актуалізація: 1 серпня 2014   Кількість ліжок: 0 Кількість ліжок - безбар'єрний доступ: 0

100 %Турбаза Stavreal, Кисуцьке Нове Место
Kysucká vrchovina / Яворники
Телефонmob. +421 908 911 197, +421 908 940 250 ubytovanie@stavrealslovakia.sk
Розміщення: V Kysuckom Novom Meste, v priemyselnej zóne neďaleko závodu INA Kysuce. Železničná stanica Kysucké Nové Město cca 700 m. V blízkosti ubytovne je reštaurácia.

Житло: Turistická ubytovňa s kapacitou 27 osôb v 8 izbách (7x3, 1x6 lôžok). Spoločné soc. zariadenie, kuchynka a TV. Parkovanie pred ubytovňou. Možnosť dovozu stravy (reštaurácia Mýto). Ubytovňa je vhodná pre robotníkov, montérov aj turistov.

Ціна: Celoročne: 1-3 noci 8,16 EUR/os/noc, 4-10 nocí 6,96 EUR/os/noc, 11 a viac nocí 5,76 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (obsahujú DPH, všetky poplatky aj povlečenie) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.

більше інфо...Актуалізація: 1 серпня 2014   Кількість ліжок: 27 Кількість ліжок - безбар'єрний доступ: 0

- %Котедж Kysuca, Vysoká nad Kysucou - Semeteš
Яворники / Turzovská vrchovina
Телефон(neuveden) chatakysuca@chatakysuca.eu
Розміщення: Na polosamote v osade Semeteš (obec Vysoká nad Kysucou) v nádhernej doline na Kysuciach. Osada Semeteš je prístupná zo smeru Bytča aj zo smeru Čadca/Makov. Bezprostredná blízkosť nádhernej prírody, pri rannej káve na verande môžete aj zazrieť srnky. Turistické a cyklistické trasy.

Житло: Zrekonštruovaná pôvodná drevenica z roku 1938, s krbom, kachlovou pecou a komfortným vybavením. Chata je určená rekreantom hľadajúcim oddych v tichu a v prírode. Tri spálne (podkrovné izby): 2, 3 a 2 lôžka (pre dospelých), dve detské postielky (dĺžky 140 a 120 cm). Spoločné WC s umývadlom. Obývacia izba s krbom, koženými sedačkami, TV, SAT, DVD. Kuchyňa: kachľová pec na drevo s varnou doskou a rúrou, kuchynskou linkou, chladničkou atď. Veranda s posedením. Detský nábytok (ohrádka, stolička, drevené kresielko), vanička a nočník. Pitná filtrovaná voda. Vonkajšie posedenie, gril, kotlík na guľáš. Pes je vítaný.

Ціна: Letné prázdniny (mesiace 07, 08): 65 EUR/chata/noc. Vedlajšia letná sezóna (mesiace 06, 09): 58 EUR/chata/noc. Mimosezóna (mesiace 04, 05, 10): 45-48 EUR/chata/noc. Zimná mimosezóna (mesiace 03, 11): 38 EUR/chata/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 3 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Pripláca sa za spotrebovanú elektrinu. Drevo je k dispozícii zdarma. Pre klientov LevneUbytovani.net z týchto štandardných cien zľava 2 EUR/chata/noc! Akcia: pre rodiny s deťmi naviac zľava 33 % (okrem letných prázdnin), pri rezervácii 7 a menej dní pred nástupom na pobyt zľava 50 %! Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov). Vratná kaucia 120 EUR. Спеціальна пропозиція для клієнтів з Проживання.net (LevneUbytko.net)!Mentioned prices are reduced against common prices of accommodation.
Entrepreneur of accommodation guaranteed the price for visitors of Проживання.net (LevneUbytko.net).
If you want the discount, say that you came from the web Проживання.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

більше інфо...Актуалізація: 1 червня 2014   Кількість ліжок: 8 Кількість ліжок - безбар'єрний доступ: 0

- %Гірський притулок Javorka (895 m), Nový Hrozenkov - Kohútka
Vsetínské vrchy / Яворники
Телефон+420 571 451 281, mob. +420 603 540 614 javorka@javorka.cz
Розміщення: Na hřebeni Javorníků v lyžařském středisku Kohútka na česko-slovenské hranici. Na Kohútce je čtyřsedačková lanovka a 7 lyžařských vleků, hřebenem Javorníků vede udržovaná běžecká trasa. Vedle chaty můžete využít služeb lyžařské školy (výuka přímo na svahu nebo v dětském snowparku u chaty). V létě okolní lesy nabízí množství tras pro horská kola i pěší procházky. Příjezd k chatě je možný z Nového Hrozenkova i ze Slovenska z osady Čertov (v zimě jen se sněhovými řetězy).

Житло: Horská chata s turistickými pokoji (se společným soc. zařízením) a apartmány v samostatné budově (pokoje s vlastní koupelnou a TV). Restaurace s výbornou kuchyní (domácí borůvkové knedlíky, palačinky, halušky s brynzou, střapačky se zelím a další místní speciality). Letní zahrádka s posezením. Chata je vhodná i pro lyžařské kurzy, školy v přírodě a sportovní soustředění. Parkoviště přímo u chaty.

Ціна: Ceny jsou včetně snídaně! Léto (20.4.-1.12.): turistické pokoje 260 Kč/os/noc (jen na 1 noc 290 Kč/os), s vlastní koupelnou 450 Kč/os/noc (jen 1 noc 500 Kč/os), dítě do 12 let sleva 70-110 Kč/noc. Zima (1.12.-20.4. mimo Silvestr): turistické pokoje 410 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 460 Kč/os), s vlastní koupelnou 590 Kč/os/noc (jen 1 noc 650 Kč/os), dítě do 12 let sleva 115-150 Kč/noc. Příplatek za večeři (polopenze) 60 Kč. Pes 60 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc (jen dospělí). Slevy pro skupiny. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.

більше інфо...Актуалізація: 1 лютого 2014   Кількість ліжок: ? Кількість ліжок - безбар'єрний доступ: 0

- %Турбаза U Cipára (690 m), Vysoká nad Kysucou - Semeteš
Яворники / Turzovská vrchovina
Телефонmob. +421 904 342 163 ucipara@ucipara.sk
Розміщення: V Javorníkách, v horskom sedle Semeteš, ktoré je súčasťou Vysokej nad Kysucou, pri červene značenom hrebeňovom chodníku. Sedlo Semeteš je jednou z križovatiek Javorníckeho chodníka (15 zastávok na vzdialenosti 50 km, kde turisti môžu spoznať tvorbu významných umelcov z Kysúc a Považia). Pútnické miesto Živčáková 7 km. Okolie je vhodné pre turistov, cykloturistov a bežkárov.

Житло: Historická chata s predajňou potravín, hostincom a turistickou ubytovňou. Ubytovňa má 5 zrekonštruovaných izieb (2-lôžkové s možnosťou 2-3 prístelok). Spoločné novovybudované soc. zariadenie, vybavená kuchyňa (chladnička, el. sporák s trúbou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, umývačka riadu, riad, príbory), spoločenská miestnosť. Vonku je ohnisko, gril, zastrešené posedenie, ihrisko, bazénik, šmykľavky. Možnosť zapožičania futbalovej lopty a brán, stolnotenisového stôlu, raket a loptiček, soft tenisu, bedmintonu, petangu, spoločenských hier, knih, rádia a CD prehrávače a CD. Parkovanie v oplotenom areáli. Možnosť uschovania bicyklov.

Ціна: Celoročne: 11 EUR/os/noc, prístelka 9 EUR/os/noc, pri ubytovaní iba na 1 noc príplatok 2 EUR/os. Deti bez nároku na lôžko zdarma. Prenájom priestorov bez ubytovania 50 EUR/deň. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, parkovania, posteľnej bielizne, ručníkov a dreva na kúrenie).

більше інфо...Актуалізація: 1 квітня 2013   Кількість ліжок: 23 Кількість ліжок - безбар'єрний доступ: ?

Курортний регіон: Яворники (Сторінка 2/2)Зобразити сторінку: 1 | 2

П р о п о з и ц і я
Вступ - відпочинок
Чехія
Моравія
Словаччина
Україна
Польща
Угорщина
Пошук
Види поїздок
Проживання у світі
Оголошення
Про проект
Контакт

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

А в т е н т и ф і к а ц і я
Увійти
Новий користувач

Я к і с т ь
Наша мета - якість!
Знайшли неточність?
Напишите нам

F a c e b o o k

С п і в р о б і т н и к и
Hiking.Sk

Duše Karpat

Подальші сторінки

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil