– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Гірські притулки в Закарпатті

(туристичні притулки, гірські хати)

» » » гірські притулки

Закарпатська область України

Закарпатська область України - також Закарпаття, Карпатська Україна, Підкарпастька Русь, Закарпатська Україна.

Виберіть місце проживання лише з району:
 • Берегове (0)
 • Хуст (0)
 • Іршава (0)
 • Міжгір'я (0)
 • Мукачеве (0)
 • Перечин (0)
 • Рахів (2)
 • Свалява (0)
 • Тячів (0)
 • Ужгород (0)
 • Великий Березний (1)
 • Воловець (0)
 • Виноградів (0)
Показати карту гірських притулків в Закарпатті
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг

Найвище розташовані гірські притулки в Закарпатті

 1. 1.350 м: Туристичний притулок Перелісок, Рахів - хребет Свидовца
 2. 1.255 м: Котедж Хатина, Ясіня - Драгобрат
 3. 910 м: Туристичний притулок Явірник, Руський Мочар - Явірник
Регіон: Закарпаття (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
?? %
(не вказаний) yavirnyk@stezhky.org.ua
Туристичний притулок Явірник [Збільшити - нове вікно]
Розміщення: Ve vrcholové části masivu Javorník (ukrajinsky Javirnyk) v ukrajinských Karpatech, poblíž vrcholku Juda vrch. Na velmi klidném místě mimo hlavní turistický ruch, vzdušnou čarou pouze 8 km od hranice se Slovenskem. Nedaleké louky poskytují hezké výhledy. V blízkosti je plocha pro sledování přirozeného vývoje lesů. K chatě stoupá červená turistická značka (Zakarpatská magistrála) od silnice mezi obcí Sil a Kostrina (výstup trvá cca 3 hod.). Kratší cesta (cca 1 hod.) vede z vesničky Ruskyj Močar.
Житло: Turistická chata, obnovená v roce 2017 na základech bývalé turistické chaty KČST (postavené v roce 1936, vyhořelé v roce 2015). Chata zatím funguje v testovacím režimu. V chatě je přibližně 20 lůžek ve 4 pokojích. Ve spodní části chaty je velká jídelna s kuchyní, možno domluvit stravování. Před chatou je venkovní posezení, buduje se dřevěná koliba vhodná ke grilování.
Ціна: Celoročně: 200 UAH/os/noc.
Примітки: Foto: R. Vystrčil, LevneUbytovani.net.
Актуалізація: 1 листопада 2018 20 0 детальніше...

?? %
mob. +420 608 217 123 (v ČR), +380 678 006 825 (na Ukrajině) rtmglobal@centrum.cz
Туристичний притулок Перелісок [Збільшити - нове вікно]
Розміщення: Na hlavním hřebenu poloniny Svidovec při cestě z města Rachov na nejvyšší horu Svidovce - Bliznici (1.880 m). Do Rachova je dobré autobusové spojení, i přímé z ČR. V zimě vedle chaty funguje lyžařský vlek dlouhý 450 m.
Житло: Skromná horská chata nabízející 40 míst k přespání ve vlastních spacích pytlech (možnost zapůjčení). Na chatě je společenská místnost s krbem, sociální zařízení (WC + sprcha), možnost drobného občerstvení. K dispozici je veškeré kuchyňské nadobí, televize. V areálu chaty je možné postavit vlastní stany. Elektřinu dodává malá větrná elektrárna. Chata je v provozu non-stop. Malé skupiny do 10 osob se nemusí hlásit předem, více lidí potřeba hlásit alespoň 3 dny předem (samozřejmě v hlavní sezóně je lepší provést rezervaci více dopředu).
Ціна: Léto: 75 UAH/os/noc, stanování na pozemku 30 UAH/stan/noc (včetně 2-3 osob). Zima: 150 UAH/os/noc. Za dodatečnou platbu možný vývoz k chatě: v létě terénním vozidlem 1.000 UAH/auto (max. 4 lidi), v zimě pásovým traktorem táhnoucím saně 3.000 UAH/vývoz (max. 17 osob). Ceny platí i při ubytování jediné osoby.
Примітки: Jazyky: čeština, slovenština, ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přibližná.
Актуалізація: 1 серпня 2017 40 0 детальніше...

75 %
+380 974 781 533 (не вказаний)
Котедж Хатина [Збільшити - нове вікно]
Розміщення: V ukrajinském lyžařském středisku Drahobrat (Dragobrat) na Svidovci, 100-200 m od sedačkových lanovek a lyžařských vleků. Středisko Drahobrat je umístěno ve výšce 1400 m, nabízí i krásné turistické stezky, nedaleko je Bliznice (1.883 m, nejvyšší hora poloniny Svidovec). Z oken chaty je vidět lyžařský svah na hoře Stoh. Příjezd na Drahobrat jen terénními auty (taxi) z Jasině po rozbité cestě.
Житло: Chata se 7 pokoji (2- až 3-lůžkovými) rozdělenými do dvou samostatných částí chalupy. V každé polovině chaty je k dispozici vybavená kuchyňka a soc. zařízení (WC, sprcha). Možnost vlastního vaření v kuchyňce, případně vám rádi připraví jídla majitel s kuchařkou. K dispozici je sauna.
Ціна: Léto: 50 UAH/os/noc, s polopenzí 110-120 UAH/os/noc. Zima: s polopenzí 250-300 UAH/os/noc (ubytování bez stravy není možné). Sauna: 150 UAH/hod.
Примітки: Jazyky: ukrajinština, ruština. Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2011. Odkaz do mapy je jen přibližný.
Актуалізація: 1 жовтня 2011 15 0 детальніше...
Регіон: Закарпаття (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1