– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Приватний сектор - Ружомберок (Ružomberok)

(розміщення у сімї)

Показати карту приватного сектору - Ружомберок
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг
Місто: Ружомберок (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
?? %
mob. +421 904 535 162 vilamichaela@gmail.com
Апартаменти - Vila Michaela [Збільшити - нове вікно]
Розміщення: V tichom malebnom prostredí medzi pohoriami Veľká Fatra a Národným parkom Nízke Tatry. Raj pre lyžiarov, ale aj pre dovolenkárov v lete. V tesnej blízkosti lyž. stredisko Pod Ostré. V okolí Skipark Malinô Brdo, Areál Snow Donovaly, skanzen liptovskej dediny Vlkolínec (UNESCO), termálne kúpalisko Bešeňová a iné.
Житло: Štyri nadštandardne zariadené apartmány so samostatnými vchodmi. Apartmány sú pre 4-6 osôb s možnosťou prístelkov. Každý apartmán pozostáva z dvoch spální, obývacej časti s kompletne vybavenou kuchyňou, predsiene a kúpeľne. V budove je k dispozícií aj spoločná lyžiareň. Možnosť parkovania v areáli objektu na uzavretom parkovisku.
Ціна: Celoročne okrem Silvestra: 10 EUR/os/noc pri týždňovom pobyte a plnej obsadenosti apartmánov (tzn. 4-6 osôb). Silvester: cena dohodou. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Energie a posteľná bielizeň sú v cene. Pri ubytovaní menej osôb v apartmáne alebo pri kratšom pobytu cena dohodou.
Примітки: Платна реклама.
Актуалізація: 2 серпня 2018 28 0 детальніше...
Місто: Ружомберок (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1