– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Табори - Fryšava pod Žákovou horou

Показати карту таборів - Fryšava pod Žákovou horou
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг
Село: Fryšava pod Žákovou horou (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
?? %

Tábořiště Medlov, Fryšava pod Žákovou horou

mob. +420 775 312 899 Pavlina.Dacerova@seznam.cz
Tábořiště Medlov [Збільшити - нове вікно]
Розміщення: Na břehu rybníka Medlov na Vysočině ve Žďárských vrších. Možnost koupání přímo v rybníce Medlov, nebo v rybníce Sýkovec (1,5 km). V okolí rybníka Medlov hluboké lesy a místa s krásnými výhledy (Pasecká skála, Devět skal), množství turistických tras a lesních silniček určených pro cykloturistiku, vodní plochy pro vodní sporty (windsurfing, loďky), skály pro horolezce.
Житло: Klidné, rodinné tábořiště, určené pro nenáročné táborníky s možností vlastního ohniště. Tábořiště je vybavené sociálním zařízením a sprchou. Je zde prodejna potravin a kiosek s občerstvením. Tábořiště funguje jen přes létní prázdniny (měsíce 07, 08) + v měsíci 09 dle počasí.
Ціна: Osoba 45 Kč/noc (3-15 let 25 Kč, do 3 let zdarma), pes 25 Kč, stan 60 Kč, obytný přívěs 70 Kč, auto 50 Kč, motorka 30, obytné auto nebo mikrobus 90 Kč, el. přípojka 10 Kč/kW, poplatek obecnímu úřadu 10 Kč, sprcha 20 Kč/10 minut. Možnost zapůjčení zdarma v kiosku: fotbalový míč, badminton, volejbalový míč, pétanque.
Актуалізація: 1 червня 2017 0 0 детальніше...
Село: Fryšava pod Žákovou horou (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1