– хороше житло за розумну ціну –
Мова:

Гірські притулки - Царинськє (Caryńskie)

(частина села Літовищі)

Показати карту гірських притулків - Царинськє
Карта завантажується...
пансіонатпансіонат готельготель котеджкотедж база відпочинкубаза відпочинку розміщення у сімрозміщення у сім'ї хостелхостел туристичний притулоктуристичний притулок кемпінгкемпінг

Найвище розташовані гірські притулки - Царинськє

  1. 777 м: Koliba Studencka Politechniki Warszawskiej, Літовищі - Царинськє
Частина села: Царинськє (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1
85 %
+48 134 611 848 info@koliba.bieszczady.pl
Koliba Studencka Politechniki Warszawskiej [Збільшити - нове вікно]
Розміщення: V Bieszczadech, mezi obcemi Caryńskie a Bereżki, na sedle Przysłup Caryński, mezi Poloninou Caryňska a horou Magura Stuposiańska. Z louky, na které chata stojí, je krásný výhled na okolní hory. Výstup na Caryňskou poloninu z chaty trvá 2 hodiny. Od obce Dwernik se dá dojet k chatě autem, ovšem po velmi rozbité cestě.
Житло: Studentská horská chata s celoročním provozem i pro běžnou veřejnost. Kapacita chaty je 30 lůžek ve 2-, 3-, 4- a vícelůžkových pokojích. Společné sprchy s teplou vodou. Velká společenská místnost s krbem. U chaty je ohniště a prostor ke stanování. Chata byla nově postavena v roce 2010 studenty Varšavské polytechniky.
Ціна: Celoročně: 2-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou 40 zł/os/noc, 6-lůžkový s koupelnou 30 zł/os/noc, 2-lůžkový bez koupelny 30 zł/os/noc, vícelůžkové pokoje 25 zł/os/noc, spaní na podlaze 15 zł/os/noc, stanování před chatou 8 zł/os/noc. Povlečení 10 zł/os/pobyt. Rekreační poplatek 1,60 zł/os/noc.
Примітки: Koliba oficiálně nemá status schroniska (podle polského zákona o hotelových službách), a proto slovo schronisko není v názvu užíváno.
Актуалізація: 1 вересня 2015 30 0 детальніше...
Частина села: Царинськє (сторінка 1/1) Показати сторінку: 1